• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

  • Gliwice biegają!

  • Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

  • Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

Copyright 2018 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice zrzesza wszystkich tych, którzy są uzależnieni od biegania i ruchu na świeżym powietrzu, także tych, którzy nie żyją jeszcze ze świadomością tego uzależnienia, ale wykazują tendencje sprzyjające rozwojowi sportowego nałogu.

we want you

To najzdrowsze z uzależnień, jakie zna świat – pozwala przekraczać granice wcześniej uznawane za abstrakcyjne, daje poczucie samorealizacji, wzmacnia odporność organizmu, zwiększa sprawność fizyczną, pozwala zachować dobrą sylwetkę oraz poprawia jakość snu i libido.  Działalność Klubu to w gruncie rzeczy konwencja otwarta, dynamiczna i elastyczna dla każdego, kto w bieganiu oprócz męki na treningach czy ścigania się podczas zawodów, widzi coś więcej – radość sportowego spotkania, rozkosz nowych tras i krajobrazów.

Jesteś biegaczem niezrzeszonym i dobrze Ci z tym – nie wstępuj do nas, bo po co zaburzać kliniczną równowagę.

Jesteś biegaczem niezależnym, ale czujesz, że wewnętrzny imperatyw nakazuje Ci działać, kreatywnie oddziaływać na środowisko, w którym żyjesz? Chcesz poczuć dodatkową moc, którą daje poczucie sportowej wspólnoty, wymiana doświadczeń i wiedzy, wspólne niedzielne treningi, wyjazdy na zawody? Lubisz ludzi, wyzwania, masz pasję, którą chciałbyś podzielić się z innymi?

Nie zastanawiaj się – wstąp do nas – jak nas będzie więcej, to możemy zrobić więcej!

Członkostwo w Klubie pozwala również korzystać z pewnych materialnych profitów, które uda się zdobyć SRCz na działalność sekcji biegowej. Innymi słowy, to od nas biegaczy – członków SRCz – zależy czy i w jakiej formie uda się nam zdobyć wsparcie od sponsorów. W tym miejscu też trzeba wspomnieć, że istnieją obowiązki związane z członkostwem, do których należy m. in. płacenie składek (obecnie jest to 5 zł miesięcznie), przeznaczanych na działalność SRCz, w tym sekcji biegowej.

Jak zostać członkiem AKMB Pędziwiatr Gliwice?

Klub działa w formie sekcji przy Stowarzyszeniu Rozwoju Czechowic.

Osoby zainteresowane członkostwem powinny:

1. Zapoznać się z Statutem Stowarzyszenia Rozwoju Czechowic oraz Regulaminem Amatorskiego Klubu Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

2. Należy wypełnić, podpisać i wysłać lub dostarczyć do skrzynki na listy SRCz pod adres: Gliwice, ul. Nad Łąkami 1 następujące dokumenty:

2.1 Deklarację przystąpienia do SRCz >>>Pobierz

2.2 Ankietę członkowską >>>Pobierz

3. Wpłacić na konto SRCz opłatę członkowską w wysokości  5 zł za każdy pełny miesiąc pozostający do końca roku kalendarzowego. Dla przykładu osoba zgłaszająca się dnia 14 lipca opłaca 25 zł (5 miesięcy liczone od sierpnia po 5 zł

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Rozwoju Czechowic

44-109 Gliwice, ul. Nad Łąkami 1

nr konta: 05 2130 0004 2001 0590 4388 0001

(Volkswagen Bank Polska SA)

tytuł przelewu: Składka członkowska, [Imię nazwisko], Sekcja Biegowa Pędziwiatr.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących członkostwa napisz do sekretarza Klubu Tomka Lewickiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Oto my

Nasze starty