• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

  • Gliwice biegają!

  • Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

  • Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

Copyright 2021 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

2019 puchar klubuW sobotę 12 stycznia ogłosiliśmy światu naszych najwytrwalszych i najaktywniejszych rywalizujących w Pucharze Klubu 2018. Wśród dziewczyn zwyciężyła Iza Maj-Dziubańska w obydwu kategoriach z wynikiem 42 starty i 784,3 km. Pozostałę miejsca na podium zajęły w obydwu kategoriach Ania Kocielska i Wioleta Brychcy. Wśród chłopaków najaktywniejszy okazał się Jędrek Florecki z 39 startami, a najwytrwalszy był Marek Dworski z 1401,7 km na liczniku. Na podium w obydwu kategoriach stanął również Wojtek Holona.

Oto wyniki naszej rywalizacji klubowej w 2018 roku:

2018 puchar klubu tabele

Gratulujemy zwycięzcom!

Przypominamy, że w roku 2019 klasyfikacje Pucharu Klubu prowadzi Jacek Olszewski. Zachęcamy do klubowej rywalizacji, swoje starty należy zgłaszać na skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.SMS na telefon 503 084 707 lub przez Facebook Messenger lub WhatsApp do Jacka.

 

Aktualizowane sukcesywnie klasyfikacje i statystyki Pucharu Klubu 2018:

Wszelkie dane do klasyfikacji i uwagi związane z Pucharem Klubu prosimy kierować Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nr tel. 605 622 148

PUCHAR KLUBU 2018

Ustala się dwie kategorie:

  • aktywny/aktywna
  • wytrwały/wytrwała

AKTYWNY/AKTYWNA

Liczona jest liczba startów w takich dyscyplinach jak: bieg, triathlon, duathlon. Nie wymaga się, aby trasa była atestowana. W przypadku równej liczby punktów o miejscu w klasyfikacji będzie decydować ilość pokonanych dystansów kolejno w maratonie, półmaratonie, 15km, 10km i innych nietypowych dystansach. Będzie przyznawana punktacja: 1 start – 1 pkt.

WYTRWAŁY/WYTRWAŁA

Liczona jest faktyczna suma kilometrów pokonanych podczas udziału w biegowych zawodach sportowych podana przez Organizatora imprezy biegowej. Liczą się również m.in. odcinki pokonane biegiem podczas triathlonu i duathlonu .Nie wymaga się, aby trasa była atestowana. W przypadku równej liczby kilometrów o miejscu w klasyfikacji będzie decydować ilość pokonanych dystansów kolejno w maratonie, półmaratonie, 15km, 10km i innych nietypowych dystansach.

NAGRODY

Przewidziano nagrody niespodzianki dla :

  • kat. aktywny/aktywna - miejsce 1-3 kobiet i mężczyzn;
  • kat. wytrwały/wytrwała - miejsce 1-3 kobiet i mężczyzn;

Aby zostać sklasyfikowanym i otrzymać powyżej wymienione nagrody niespodzianki należy:

  • opłacić składkę członkowską za dany okres;
  • podać Organizatorowi imprezy sportowej pełną poprawną nazwę klubu czyli AKMB Pędziwiatr Gliwice;
  • zgłosić po imprezie biegowej swój udział; tylko i wyłącznie do kolegi klubowego Piotra Pacuły na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo pod nr tel. 605 622 148 bądź osobiście celem weryfikacji.

Wyniki imprez biegowych będą brane pod uwagę od 1 stycznia – 31 grudnia 2018. Grudniowe wyniki zgłaszać można najpóźniej do końca pierwszego tygodnia 2019 roku.                             

W styczniu 2019 roku przewidziane jest wręczenie nagród dla najlepszych na corocznej zabawie klubowej (druga sobota stycznia).

W razie nieuwzględnienia zawodnikowi imprezy sportowej przez prowadzącego klasyfikacje Klubowego Pucharu bądź wystąpienia błędu należy ten fakt zgłosić poprzez e-mail albo telefon komórkowy podany w niniejszym regulaminie lub osobiście.

Udział w zawodach oraz wyniki w poszczególnych kategoriach można śledzić na naszej stronie klubowej  www.pedziwiatr.gliwice.pl

UDZIAŁ W WEWNĘTRZNYM PUCHARZE KLUBU JEST DOBROWOLNY I NALEŻY TRAKTOWAĆ GO JAKO MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ZABAWĘ SPORTOWĄ.

CAŁKOWITĄ LICZBĘ PRZEBIEGNIĘTYCH KILOMETRÓW PODANYCH PRZEZ KLUBOWICZÓW ODNOTUJEMY NA NASZEJ STRONIE PĘDZIWIATROWEJ.

Życzę miłej zabawy sportowej

Piotr Pacuła

wiceprezes AKMB Pędziwiatr Gliwice

Kim jesteśmy?

Nasze starty