• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

  • Gliwice biegają!

  • Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

  • Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

Copyright 2019 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

2019 kladnoNasz reprezentant Marek Dworski przyzwyczaił nas do tego, że z apetytem pochłania duże ilości kilometrów, najlepiej w wielkich porcjach. Dlatego nie dziwi fakt, że po raz kolejny zameldował się na starcie biegu 48h Self-Transcendence Kladno i że ukończył go z wynikiem 221,06 km na trzecim miejscu w kategorii wiekowej Veteráni 60-69.

Gratulujemy i podziwiamy!

2019 gdansk piotr18 lipca w Gdańsku odbył się kolejny bieg cyklu Grand Prix CITY TRAIL. Biegi rozgrywane są na dystansie 5 kilometrów w pięknej, leśnej scenerii. Nasz reprezentant Piotr Pacuła zajął w gdańskim biegu 3. miejsce w kategorii M60+.

Gratulujemy!

2019 bieg66Nasz reprezentant Przemek Jędros zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej ultramaratonu górskiego Ustroński Bieg 66 Dookoła Doliny Wisły. Trasa o łącznej długości 66 km i sumie przewyższeń ponad 3500 m przebiegała następująco: Ustroń Rynek – Mała Czantoria – Czantoria Wielka – Soszów – Stożek – Kiczory – Kubalonka – Stecówka – Przysłop – Barania Góra – Magurka Wiślańska – Malinów – Salmopol – Trzy Kopce Wislańskie – Orłowa – Równica – Ustroń Rynek

Gratulujemy!

Oto my

Nasze starty