• Biegamy i zachęcamy do biegania innych

  • Gliwice biegają!

  • Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa

  • Amatorski Klub Miłośników Biegania Pędziwiatr Gliwice

Copyright 2021 - AKMB Pędziwiatr Gliwice

Aktualizowane sukcesywnie klasyfikacje i statystyki Pucharu Klubu 2014 znajdziecie tutaj:

google docs

Klasyfikacje prowadzi w tym roku Ewa Olejnik - zgłaszajcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Ewy zawody, w których braliście udział, aby uwzględnić je w klasyfikacji pucharowej. Można zgłaszać nawet zaległe starty, od samego początku roku.

W tym roku ponownie rywalizujemy w Pucharze Klubu - prowadzone są 3 klasyfikacje:

- AKTYWNY (AKTYWNA)

- WYTRWAŁY (WYTRWAŁA)

- WYDARZENIE ROKU

Zapraszamy członków klubu do udziału w sportowej rywalizacji. Udział w naszym wewnątrzklubowym pucharze jest dobrowolny i należy go traktować jako sympatyczną zabawę sportową i dodatkowy motywator do regularnego uprawiania sportu. Szczegóły organizacyjne, zasady klasyfikacji i zgłaszania startów do klasyfikacji pucharowej są zamieszczone w regulaminie.

Klasyfikacje prowadzi w tym roku Ewa Olejnik - zgłaszajcie mailem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do Ewy zawody, w których braliście udział, aby uwzględnić je w klasyfikacji pucharowej. Można zgłaszać nawet zaległe starty, od samego początku roku

Kim jesteśmy?

Nasze starty